Jdi na obsah Jdi na menu
 


Princ Smrti - Nedotknutelní 8. kapitola

24. 2. 2013

 VIII. Svatební noc

Objevili jsme se před vilou, položil jsem kufr, který jsem si přenesl do ruky při přenosu, a vzal Alici do náruče.

„Co to děláš?“ zeptala se mě.

„Plním své manželské povinnosti,“ odpověděl jsem jí. „Musím tě přeci přenést přes práh domu.“

Alice se zasmála a nechala mě, abych ji nesl do vily. Odnesl jsem ji do našeho pokoje, cestou jsem se rozhlížel. Opět se tu nic nezměnilo, vypadalo to, že sem nikdo ani nechodil. Položil jsem Alici uprostřed pokoje na zem a ona se trochu nervózně podívala na postel.

„Co kdybychom šli do moře?“ navrhnul jsem. „Sice je leden, ale tady je teplo v kteroukoliv dobu.“

„To zní dobře,“ usmála se Alice. „Jen ze sebe udělám člověka.“

„Počkám na tebe na pláži,“ vzal jsem její obličej do dlaní a políbil ji krátce. Sešel jsem dolů, vyšel z vily a zamířil na pláž. Cestou jsem si sundal košili a všechno ostatní oblečení. Pomalu jsem se nořil hlouběji do vody, až jsem v ní byl až po pas.

Podíval jsem se na oblohu, kde jasně svítil dorůstající měsíc a hvězdy. Bylo to nádherné, světlo měsíce se odráželo od vodní hladiny, vypadalo to až magicky.

Uslyšel jsem za sebou tiché kroky, Alice se také ponořila do vody a přišla pomalu ke mně. Jemně mi přejela rukou po paži a zastavila se vedle mě. Pootočil jsem se na ni, dívala se na nebe. Voda jí sahala až po hrudník, podívala se na mě a otočila se ke mně čelem. Dívala se mi do očí, v jejích jsem viděl bezmeznou lásku. Nemyslela na nic, jen si užívala tuto chvíli.

Pod vodou jsem jí zajel rukou k pasu a přitisknul ji k sobě. Nechala se, byla tak uvolněná. Jednou rukou mi přejela přes břicho na hruď, kde se zastavila na jizvě přímo na srdci. Druhou rukou mi přijela přes rameno na krk, zastavila se na zátylku. Přitáhla si mě k sobě, naše rty byly u sebe tak blízko, že se o sebe otíraly. Cítil jsem, jak se Alici chvěje trochu spodní ret nervozitou.

Byla nervózní, tohle byla naše první opravdová svatební noc, která překoná tu naši napravenou. Tu, která vlastně byla pro ni úplně první noc, kterou strávila s mužem.

Sklonil jsem se ještě víc a políbil ji nejemněji a nejněžněji, jak jsem jen uměl. Okamžitě se do polibku také vložila, líbali jsme se pomalu a něžně, jako by tohle měla být naše úplně první noc, co máme být spolu.

Jednou rukou mě objímala kolem krku a druhou mi jezdila po hrudi. Vzal jsem ji za ruku, kterou mi jezdila po hrudi, a přesunul si ji na krk, takže mě nyní objímala oběma rukama.

Po chvilce jsem ucítil z Alice záchvěv touhy, který se celou dobu skrýval pod rouškou nervozity. Chytil jsem Alici za boky a vyhoupnul si ji do náruče. Nyní jsem Alici držel v náruči, jednou rukou jsem jí podpíral záda a druhou měl pod jejími koleny. Pomalu jsem šel z vody, musel jsem pomalu, protože jsem šel naslepo, pořád jsme se s Alicí líbali.

Na okamžik jsem se od Alice odtáhnul, podíval jsem se na pláž a uviděl deku, kterou jsem tam předtím neviděl. Alice mezitím přesunula svou pozornost na mou čelist. Zvedla jednu ruku, položila mi ji na tvář a začala mě líbat na čelisti.

Přešel jsem s Alicí k té dece a opatrně ji na ni položil. Lehnul jsem si na bok vedle Alice a opíral se o loket. Sklonil jsem se k jejímu krku a políbil ji na něj.

Někde na kraji mé mysli, jsem díky poutu uviděl, jak zavřela oči. Viděl jsem totiž na okamžik svět jejíma očima. Rukou mi zabloudila do vlasů a začala mi je čechrat. Jemnými polibky jsem sjel po tepně, která jí zrychleně pulsovala, přes dekolt na její dokonalá prsa. Bradavky jí pod mým dotykem ztuhly, začal jsem si s nimi něžně hrát. Alice několikrát tiše vzdychla.

Po hodně dlouhé chvíli, kterou jsem strávil hraním si s jejími krásnými ňadry, mi vzala obličej do dlaní a vytáhla ho k svému. Zrychleně oddechovala, podíval jsem se jí do očí, ve kterých jsem uviděl obrovskou lásku.

Opatrně jsem si na ni lehnul, díval jsem se jí pořád do očí, ve kterých jsem uviděl souhlas. Nemusela mi dávat nijak najevo, že mohu pokračovat. Viděl jsem to v jejích očích, teď jsme ani nepotřebovali pouto, abychom věděli, co si ten druhý myslí.

Sklonil jsem se a políbil ji. Chvilku jsem ji jen líbal, než jsem do ní opatrně proniknul. Vzdychla mi do úst a přesunula své ruce z mého obličeje na má záda. Pomalu jsem se začal v ní pohybovat, vycházela mi pánví vstříc.

Každý její dotyk mě vynášel do nebe, tohle jsem s nikým ještě nikdy nezažil. Bylo to, jako bych prahnul žízní a jen ona ji mohla utěšit. Potřeboval jsem ji nyní jako nikdy předtím. Trochu jsem zrychlil přírazy a dál jsme se společně blížili do ráje.

Alice se pode mnou prohnula a ve mně všechno vybouchlo. Dosáhli jsme vrcholu ve stejném okamžiku. Ještě chvilku jsem na ní jen ležel a líbal ji, než jsem si lehnul vedle ní a přitáhnul si ji do náruče. Naše srdce bila jako o život a dechy byly zrychlené na maximum. Cítil jsem, jak je zpocená, přejel jsem jí rukou po čele až na tvář a setřel jí tak pot. Položila mi hlavu na rameno a pomalu se uklidňovala.

„Děkuju,“ zašeptala. „Děkuju za tak nádhernou noc.“

Položil jsem jí ruku pod bradu a vytáhnul její obličej k tomu svému. Jemně jsem ji políbil, pochopila, že tím polibkem jí také děkuji za tuhle noc.

Odtáhla se ode mě a položila mi hlavu na hruď. Cítil jsem z ní, jak je unavená. Během chvilky usnula, já spát ještě nechtěl. Díval jsem se na noční oblohu, ale po chvíli jsem ucítil, jak mi nohy omývá voda. Blížil se příliv a my byli v přílivovém pásmu. Povzdechnul jsem si tiše, opatrně jsem vzal Alici do náruče, lusknul prsty a deka zmizela. Vstal jsem a odnesl Alici na lehátko u bazénu.

Položil jsem se i s ní na něj, nyní jsme oba leželi na boku čelem k sobě. Přivolal jsem k sobě novou deku a přikryl nás s ní, aby Alici nebyla moc zima.

Alice se trochu zavrtěla a přitiskla se více ke mně. Nyní mě také přepadla únava, opřel jsem své čelo o Alicino a usnul.

*****

Ucítil jsem, jak mě někdo cestuje polibky po hrudi, to mě probudilo. Nechal jsem zavřené oči a užíval si to. Alice moc dobře věděla, že se mi to líbí, a začala mi přejíždět ještě jednou rukou po břiše, zvlášť po jednom svalu, po kterém, když mi přejela, zatnul jsem celé břicho.

Alice se začala polibky sunout nahoru přes můj krk, čelist a tvář na mé rty. Jemně mě políbila, líbali jsme se něžně a jemně, tolik mi to připomnělo naše předchozí milování. Alice to také tak cítila, protože mi položila ruce na boky a trochu mi silou naznačila, abych se přesunul na ni. Měla možnost být nahoře, ale to se jí nelíbilo. Kdysi jsme to jednou zkoušeli a ani jednomu se to nelíbilo, protože jsme necítili blízkost toho druhého.

Opatrně jsem si na ni lehnul, vzala mě za jednu ruku a propletla s ní prsty. Jemně mi je stiskla a já do ní proniknul. Alice tiše vzdychla a ponořila se ještě víc do polibku.

Začal jsem se v ní pohybovat, Alice mi vycházela vstříc a celou dobu mě hladila po celém těle. Naše rty se od sebe ani na milimetr neoddálili za celou dobu, pořád jsme se jemně líbali a já se v ní něžně pohyboval.

Pak ve mně všechno vybouchlo, cítil jsem i Aliciny emoce, bylo to jako bychom vstoupili do vlastního soukromého ráje jen pro nás dva.

Odtáhnul jsem se od ní a lehnul si vedle ní. Stulila se mi do náruče a já ji přitisknul k sobě, jak jen to šlo. Až teď jsem si všimnul, že vychází slunce.

Obloha byla plná červánků, bylo to tak nádherné. Celá tato chvíle byla neskutečná.

„Tohle byla ta nejkrásnější noc, kterou jsem zažila,“ zašeptala Alice tak tiše, aby nenarušila atmosféru, která nyní panovala.

„To já také, Alice,“ zašeptal jsem, „děkuji ti, že jsem ji mohl zažít zrovna s tebou.“

Pousmála se a políbila mě na hruď.

„Miluju tě, Jaspere,“ podívala se mi do očí, sklonil jsem k ní hlavu a jemně otřel své rty o její.

„Také tě miluju,“ vydechnul jsem, než ji znovu políbil.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)

(Arlin, 3. 3. 2013 13:33)

Nádhera :)

 

 


Archiv

Kalendář
<< březen / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 55050
Měsíc: 495
Den: 6